KONTO+ >> historie a naše nabídka

... účetnictví, mzdy, daně ...

Vážení návštěvníci, dostali jste se na stránky firmy Konto+, která se zabývá službami v oblasti daní, vedení účetnictví, zpracování mezd a personalistiky, účetního poradenství a dalších. V oblasti ekonomiky se pohybujeme od roku 1993 a nabyli jsme tak bohatých zkušeností.

Naše stránky jsou psány nejen z důvodu nabídky služeb, ale také pro pozvednutí povědomí veřejnosti a běžných občanů o finanční gramotnosti. Na stránkách jsou tedy uvedeny i drobné příklady, které by mohly pomoci občanům v jejich neznalosti termínů a principů vedení účetnictví podle zákona a napovědět, kde vězí v některých problémech "zakopaný pes".

V případě, že budete mít jakýkoliv dotaz o našich službách, které pro Vás zajišťuje tým spolupracovníků, anebo se chcete na cokoliv zeptat, tedy potřebujete poradit s nějakým problémem, nemusíte se ostýchat, a napiště nám e-mail.

A v každém případě, ať už se rozhodnete využít našich, jak placených, tak i bezplatných služeb (drobných rad, zasílaných e-mailem), popřejeme Vám mnoho osobních, pracovních i podnikatelských úspěchů.

Konto + / kontakty: info@konto-plus.cz; tel.: +420 602 559 384